Охороняючи працю і здоров'я працівників. Центр" Охорона праці " відзначив свій ювілей 10 років.

Організація вже 10 років займається наданням консалтингових послуг з питань охорони праці, що включає в себе розробку документації, підготовку інструкцій по ОТ для персоналу, консультації, навчання, атестацією персоналу та іншими питаннями.

"Тут завжди допоможуть вирішити питання охорони праці для підприємств і підприємців - підготувати необхідну документацію і запланувати заходи" - кажуть його співробітники.

14 травня, в офісі центру відбулася робоча зустріч з представниками державних служб. Привітати працівників центру прийшли їхні колеги зі Східного управління Держпраці, Слов'янського управління соціального захисту, Слов'янського відділення Фонду з тимчасової непрацездатності.

Гості привітали з цією значущою датою керівника центру Тамару Іванівну Кулакову та її дружний колектив, відзначивши заслуги підприємства в питаннях організації охорони праці на підприємствах Слов'янська та регіону.

За словами керівника Центру, серед компаній, які звертаються за консультативною допомогою як великі компанії, так і невеликі приватні підприємства.

Найчастіше керівників компаній цікавить, як підготувати внутрішню документацію з охорони праці, як організувати навчання і перевірку знань з ОП для всього персоналу підприємства, а також провести розслідування нещасного випадку на виробництві або визначити хто і з якою періодичністю повинен проходити медогляд.

Співробітники центру також допомагають підприємствам і підприємцям з підготовкою до майбутніх перевірок Держпраці, тоді, коли співробітник подав скаргу на неналежні умови праці, і підказують як виконати вимоги замовника, якщо підприємство бере участь у тендері.

Незамінна допомога центру і тоді, коли на підприємстві стався нещасний випадок на виробництві. Його фахівці можуть взяти на себе організацію розслідування або взяти участь у роботі спецкомісії, створений підрозділом Держпраці, де представляти інтереси роботодавця, аж до оскарження подальшого рішення в суді.

Крім того, фахівці центру можуть провести аудит охорони праці на підприємстві та аутсорсинг ОТ.

У той же час, діяльність центру спрямована на профілактику нещасних випадків і захворювань, і тому в їх діяльності потрібна підтримка органів влади - Держпраці, Фонду соціального страхування України в рамках їх повноважень.

На думку Тамари Кулакової, поліпшенню роботи подібних центрів і переліку їх послуг могло б сприяти об'єднання таких центрів. Об'єднавшись і маючи підтримку з боку держави, можна впевненіше і ефективніше надавати допомогу в боротьбі за заощадження життя і здоров'я в нашій країні.

Отримати більш детальну інформацію про вартість з охорони праці та умови співпраці можна, зателефонувавши за тел: +380 (50) 767-74-60-Кулакова Тамара Іванівна.